Logo Eğitim Portalı

Hakkımızda

Hakkımızda

Logo Eğitim Portalı, Logo Yazılım ve Logo Elektronik tarafından geliştirilen yazılımlara yönelik bilgi paylaşımını amaçlayan bir sosyal paylaşım platformudur.

Logo Eğitim Portalı, Logo yazılımları için dağınık halde bulunan yardım dosyalarını, örnek uygulamaları, yardımcı dokümanları ve Logo Programları ile ilgili her türlü bilgiyi bir yerde toplayarak bu bilgiye kolayca ulaşmanızı sağlayan referans bir site olmayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede Logo Eğitimi, yayınladığı içerikleri Logo Yazılım Yardım sayfalarından, Logo Elektronik Yardım sayfalarından,  Logo Yazılıma ait yardımcı dokümanlardan, Logo Yazılımın sürüm güncelleştirme notlarından, çalışanlarının piyasada edindikleri tecrübelerden, çalışanlarının kullandığı örnek verilerden, internette güvenilir olarak işaretlediği partnerlerinden derleyerek anlaşılır bir şekilde sunmaktadır. Logo Eğitimin makaleleri içinde bulunan çalışmayan linklerden ve yönlendirme yapılan sayfalardaki içeriklerden ilgili kurum sorumludur.

Logo Eğitimi Web Sitemiz, hukuka, yasalara, 5651 sayılı telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, bu site “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim sayfamızdaki form yardımıyla bize ulaşabilirler.

Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler siteden kaldırılacaktır.

Web Sitemize reklam vermek, reklam uygulamalarını görüşmek ve teklif almak için lütfen iletişim sayfamızdan bizimle temasa geçiniz.

Ayrıca ana sayfada bulunan sağ alt köşedeki iletişim formu yardımıyla da reklam başvurularınızı bize iletebilirsiniz.

Logo Eğitim Ekibi