Mali Müşavir Plus Eğitimleri

Logo Mali Müşavir Programı Eğitimleri

Logo Mali Müşavir

Logo Mali Müşavir Plus

Mali Müşavir Programı, Mali Müşavirler için hazırlanmış bir otomasyon sistemidir. Mükelleflerin vergi ödemelerinden doğan borcuna karşılık ödeme yapılan kurum tarafından verilen fişlerin ve makbuzların tutulduğu ve raporlanabildiği programdır.

Ayrıca müşavirlerin mükellefleri için yaptığı harcamalar, müşavirlerin faturaları veya aldığı ücret karşısında verdiği Serbest Meslek Makbuzları kaydedilir ve raporlanır.

Windows İçin Mali Müşavir Programı menü seçenekleri şunlardır :

Mükellef İşlemleri: Bu menü seçeneği ile mükellef tanımları ve mükelleflere ait işlemler kaydedilir.

Müşavir İşlemleri: Müşavirin kendisine ait işlemlerinin kaydedildiği menü seçeneğidir.

Raporlar: Raporların alındığı menü seçeneğidir.

Ajanda: Takvim ve hatırlatıcı seçenekleri ile kullanıcıya önemli bir kullanım ve izleme kolaylığı sağlayan menü seçeneğidir.

Doküman Yönetimi: Mali Müşavir'de mükelleflere ait işlemlerde kullanılacak dokümanlara ait işlemlerin yapıldığı menü seçeneğidir.

Muhasebeleştirme: GO ile bağlantılı çalışma durumunda muhasebeleştirme işlemlerinin yapıldığı ve raporlandığı menü seçeneğidir.

Isletme Defteri: İşletme defteri ile işlemleri izlenecek ve kaydedilecek mükellefler, mükelleflere ait stok, cari hesap, hesap planı tanımları, mükelleflere ait fiş ve faturalar kaydedilir ve izlenir. Bu işlemlerin hangi gelir ya da gider kalemi ile ilişkili olduğu ve muhasebe hesapları aynı anda belirlenir.


Logo Eğitim Portalı

Logo Eğitim Portalı Nedir?

Logo Eğitim Portalında yayınlanan makaleler ve içerikler Logo programını kullanan kişilerin çok daha etkin bir şeklide Logo programlarını kullanmaları amacıyla oluşturulmuştur. Logo Eğitim Portalında Logo Start programı, Logo Go 3 programı, Logo Tiger 3 programı, Logo Tiger 3 Enterprise programı, Logo Tiger Wings programı, Logo Tiger Wings Enterprise programı, Logo İnsan Kanyankaları programı, Logo Bordro Plus programı ile Logo Mobile sales programı, Logo CRM programı gibi Logo Yazılım tarafından geliştirilen ve satışı yapılan programlara ait içerikler bulunmaktadır.

Logo Eğitim Portalında eğitim videoları, püf noktalar, örnek makalaler, sürüm duyuruları, Logo'dan yapılan duyurular, Gelirler İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yapılan duyurular, SGK ile ilgili duyurular ve teşvikler gibi önemli duruyurular da portalımzdaki duyurular bölümünde yer almaktadır.

e - Fatura, e - Defter, e -İrsaliye ve e - Arşiv gibi e-devlet uygulamaları içinde makalaler, duyurular, uygulama örnekleri ilgili kategoride yer alır.

Logo Yazılım fiyat listesinde yer alan Banka ekstre aktarımı, Logo excel aktarımı, Cep telefonu /tablet ile satış yapılmasını sağlayan Logo Mobile Sales, CRM işlerini takip edebileceğiniz Logo CRM programı gibi çok çeşitli programlara ait makaleler, örnek uygulamalar portalımızda ilgili kategorilerde bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili olarak teknik destek almak, program fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, Logo programları için danışmanlık hizmeti almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Logo Eğitimleri

e-Bülten Kayıt Ol