Tiger 3 Eğitimi

Logo Tiger 3 ERP Programı Eğitimleri

Logo Tiger 3 Bilgisayarlı Muhasebe Programı Eğitimi Kursu

Logo Tiger 3 / Tiger Plus Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi

Logo Eğitim Portalı olarak Logo Tiger 3 ERP programını öğrenmek isteyen kişi yada kuruluşlara Logo Kursu (eğitimi) vermekteyiz. Kişiye özel yada kuruma özel olarak düzenlediğimiz bu eğitime bilgisayarlı muhasebe kursu adı da verilmektedir. Bizden alacağınız eğitim ile Logo Tiger Plus, Logo Tiger 3 kullanan herhangi bir kurumda çalışmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarlı Muhasebe Logo eğitimleri konusunda uzman ve Logo Sistem Uzmanı sertifikası olan personellerimiz tarafından verilir. Hiç Logo Tiger 3 yada Logo Tiger Plus programını bilmeyenler için sıfırdan bir eğitim yapılabildiği gibi Logo Tiger 3'ün başka bir modülünü kullanmak isteyenler içinde özel eğitimler düzenlenir. Logo Tiger 3 / Tiger Plus bilgisayarlı muhasebe programı eğitiminin amacı bireylere Logo programlarını kullanabilme becerisi kazandırmaktır.

Bu eğitim Türkiye'de en yaygın kullanılan ERP programı olan Logo Tiger 3 / Logo Tiger Plus kullanıcı eğitimidir. Küçük ve orta ölçekli firmalardaki 1,5 milyon kullanıcısı ile sektörün lideri durumundaki Logo yazılımın Tiger 3 / Tiger Plus ERP programı, Türkiye kurumsal uygulama pazarının %24'üne sahiptir.

Logo Eğitim Portalı, Logo Yetkili Çözüm ortağıdır. Logo Tiger 3 / Logo Tiger Plus eğitimi; sektör deneyimlerini kapsayacak şekilde, uygulamalı olarak verilir. Eğitimini tamamlayan kişiler Logo Yazılım Türkiye'de, Logo yetkili iş ortaklarında ya da Logo ERP programının kullanan orta ve büyük ölçekli firmalarda rahatlıkla çalışabilecek bilgi birikimine sahip olacaklardır.​​

Eğitim Tanımı : Tiger 3 / Tiger Plus modülleri ile ilgili temel bilgiler ve bu modüllerin kullanımına yönelik teorik bilgiler uygulamalı olarak anlatılacaktır.

Logo Tiger 3 / Tiger Plus Eğitimi Veren Kurumlar Arasında Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Şirketimiz 1990 yılından itibaren Logo Yazılım Çözüm Ortağı olarak piyasada aktif bir şekilde Logo yazılımları konusunda çalışmaktadır. Şirketimizin ana faaliyet konusu; Logo Yazılıma ait ürünlere destek hizmeti vermek, bu ürünlerle entegre çalışan yazılımlar üretmek ve Logo ürünleri için eğitim hizmeti vermektir. Çok uzun bir süredir piyasada olduğumuz ve bir çok farklı sektörden Logo kullanan müşterimiz olduğu için çok iyi bir saha tecrübesine sahibiz. Tekstil üreticisinden, cam üreticisine, makine üreticisinden, toptan ticaret yapana, perakende zincir mağazalardan, marketlere kadar hemen hemen her türlü sektörde müşterilerimiz bulunmaktadır. Bu müşterilerle birlikte sahadan edindiğimiz tecrübeler sayesinde, sadece Logo kurs hizmeti veren diğer kurumlar içerisinde Logo kursunu en iyi şekilde verebilecek firmalardan birisiyiz.

Logo Eğitim Portalı olarak biz; Logo Tiger 3 / Logo Tiger Plus ERP programlarının eğitimini vermek dışında bu programların standart özellikleri arasında olmayan ek özellikler geliştirebiliyor yada özel yazılımlar yazabiliyoruz. Programın standart arayüzleri dışında uyarlamalar yapıyor ve istekleriniz doğrultusunda kişiselleştirebiliyoruz.

Logo Eğitim Portalı olarak; Şimdiye kadar onlarca kurumda başarıyla devreye aldığımız e - Fatura, e - Arşiv Fatura, e - Defter, e - İrsaliye gibi e-devlet uygulamalarını Türkiye'de ilk faaliyete geçiren Logo İş Ortaklarından birisiyiz. Bunun için e-Fatura, e-defter, e-irsaliye, e-arşiv gibi e-devlet uygulamalarının destek hizmetini, kurulum hizmetini ve eğitimlerini de vermekteyiz.

Yukarıda saydığımız nedenlerden ötürü kaliteli, kullanıcı odaklı olacak şekilde kişiye yada kuruma özel bir Logo Eğitimi almak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz.

Logo Tiger 3 / Logo Tiger Plus Eğitimi Nerelerde Verilir?

Logo Tiger 3 / Logo Tiger Plus eğitimi kişiye yada kuruma özel olarak verildiği için katılımcının talep ettiği herhangi bir yerde bu eğitim verilebilir. Eğitim kurumun toplantı salonunda yapılabileceği gibi Logo Eğitim Portalı'nın anlaşmalı olduğu salonlarda da düzenlenebilir. Türkiye'nin herhangi bir ili yada ilçesinde (konaklama ve yol masrafları kullanıcıya ait olmak üzere) Logo eğitimi vermekteyiz. Ayrıca video konferans yöntemiyle de bu eğitimi almak isteyen kişi yada kurumlara uzaktan eğitim hizmeti vermekteyiz.

Logo Tiger 3 / Logo Tiger Plus Eğitim Ücretleri Nedir?

Logo Tiger 3 / Logo Tiger Plus eğitimi saatlik yada günlük olarak satın alınabilir. Logo Eğitimine ait fiyatlar için almak istediğiniz eğitim türüne göre iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Logo Tiger 3 / Tiger Plus Eğitimi Alınabilir mi?

Uzak Masaüstü bağlantı programları kullanarak yada video konferans aracılığı ile bizden logo eğitim hizmetini alabilirsiniz.

Eğitimin İçeriği :

 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Sistem İşletmeni
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Genel Muhasebe
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Finans (Kasa, Banka, Çek - Senet, Cari Uygulamaları)
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Malzeme Yönetimi
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Satınalama Yönetimi
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Satış Dağıtım Yönetimi
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Teklif Yönetimi
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Talep Yönetimi
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Paketleme Yönetimi
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Dağıtım Yönetimi
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Dış Ticaret (İthalat – İhracat)
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Satış Provizyon Dağıtımı
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus İş Akışı
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Mali Konsalidasyon
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Ek Özellikler
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv
 • Logo Tiger 3 / Tiger Plus Hızlı Üretim ve Maliyet
 • LLogo Tiger 3 / Tiger Plus Raporlamalar
 • ​Logo Tiger 3 / Tiger Plus Tiger 3 Proje Uygulamaları​

Makaleler

En çok okunan makaleler

Logo Eğitimleri

e-Bülten Kayıt Ol