ERP / MRP Programları Eğitimleri

Logo ERP / MRP Üretim Programları Eğitimleri

Logo Tiger 3 / Tiger Plus Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi

Logo Eğitim Portalı olarak Logo Tiger 3 ERP programını öğrenmek isteyen kişi yada kuruluşlara Logo Kursu (eğitimi) vermekteyiz. Kişiye özel yada kuruma özel olarak düzenlediğimiz bu eğitime bilgisayarlı muhasebe kursu adı da verilmektedir. Bizden alacağınız eğitim ile Logo Tiger Plus, Logo Tiger 3 kullanan herhangi bir kurumda çalışmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarlı Muhasebe Logo eğitimleri konusunda uzman ve Logo Sistem Uzmanı sertifikası olan personellerimiz tarafından verilir. Hiç Logo Tiger 3 yada Logo Tiger Plus programını bilmeyenler için sıfırdan bir eğitim yapılabildiği gibi Logo Tiger 3'ün başka bir modülünü kullanmak isteyenler içinde özel eğitimler düzenlenir. Logo Tiger 3 / Tiger Plus bilgisayarlı muhasebe programı eğitiminin amacı bireylere Logo programlarını kullanabilme becerisi kazandırmaktır.

Bu eğitim Türkiye'de en yaygın kullanılan ERP programı olan Logo Tiger 3 / Logo Tiger Plus kullanıcı eğitimidir. Küçük ve orta ölçekli firmalardaki 1,5 milyon kullanıcısı ile sektörün lideri durumundaki Logo yazılımın Tiger 3 / Tiger Plus ERP programı, Türkiye kurumsal uygulama pazarının %24'üne sahiptir.

Logo Eğitim Portalı, Logo Yetkili Çözüm ortağıdır. Logo Tiger 3 / Logo Tiger Plus eğitimi; sektör deneyimlerini kapsayacak şekilde, uygulamalı olarak verilir. Eğitimini tamamlayan kişiler Logo Yazılım Türkiye'de, Logo yetkili iş ortaklarında ya da Logo ERP programının kullanan orta ve büyük ölçekli firmalarda rahatlıkla çalışabilecek bilgi birikimine sahip olacaklardır.​​


Logo Tiger 3 Enflasyon Muhasebesi Alternatif Amortisman Tablosu

Enflasyon Muhasebesi uygulamasından önce işletmeler, satınalma gücünde meydana gelen düşüşler dolayısıyla, amortismana tabi duran varlıkları cari para birimi ile değerlemek amacıyla yeniden değerleme yapmakta ve bu değerleme farkını ilgili esaslara uygun olarak bilançoya yansıtmaktaydı. Ancak enflasyon muhasebesi uygulamaları ile bir maddi duran varlığın genel fiyat düzeyine göre düzeltilebilmesi mümkün olacağından herhangi bir maddi duran varlığın enflasyon muhasebesine göre düzeltilmesi işleminden önce ilgili varlığın maliyetine eklenmiş yeniden değerleme artışlarının düşülmesi gerekmektedir. Aksi takdirde çifte değerleme işlemi ve hatalı düzeltme sonuçlarına ulaşılması söz konusu olacaktır.


e-Serbest Meslek Makbuzu

487 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) Uygulaması, Serbest Meslek Makbuzunun Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak elektronik ortamda oluşturulması, muhafazası, ibrazı ve raporlanmasını kapsayan uygulamadır.

01/01/2018 tarihi itibariyle dileyen serbest meslek erbapları uygulamaya dahil olarak mesleki faaliyetlerine ilişkin tahsilatları için kağıt ortamda düzenlemiş oldukları Serbest Meslek Makbuzunu elektronik belge olarak elektronik ortamda düzenleyebilir, muhatabının talebi doğrultusunda elektronik veya kağıt ortamda iletilebilir, elektronik ortamda muhafaza edip Gelir İdaresi Başkanlığı’na elektronik ortamda raporlayabilirler.


Logo Tiger 3 ERP Programı Kullanıcı Dokümanı

Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Tiger 3 ERP Çözümleri, rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app yaklaşımını estetik tasarımla buluşturarak kullanım kolaylığı sağlar.

Tiger 3 ERP Çözümleri; ölçeklenebilir, esnek, geliştirilebilir, güvenilir ve sektör bağımsız yapısıyla değişen ihtiyaçlara uyumludur. Şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmelere getirir.


Logo Eğitim Portalı

Logo Eğitim Portalı Nedir?

Logo Eğitim Portalında yayınlanan makaleler ve içerikler Logo programını kullanan kişilerin çok daha etkin bir şeklide Logo programlarını kullanmaları amacıyla oluşturulmuştur. Logo Eğitim Portalında Logo Start programı, Logo Go 3 programı, Logo Tiger 3 programı, Logo Tiger 3 Enterprise programı, Logo Tiger Wings programı, Logo Tiger Wings Enterprise programı, Logo İnsan Kanyankaları programı, Logo Bordro Plus programı ile Logo Mobile sales programı, Logo CRM programı gibi Logo Yazılım tarafından geliştirilen ve satışı yapılan programlara ait içerikler bulunmaktadır.

Logo Eğitim Portalında eğitim videoları, püf noktalar, örnek makalaler, sürüm duyuruları, Logo'dan yapılan duyurular, Gelirler İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yapılan duyurular, SGK ile ilgili duyurular ve teşvikler gibi önemli duruyurular da portalımzdaki duyurular bölümünde yer almaktadır.

e - Fatura, e - Defter, e -İrsaliye ve e - Arşiv gibi e-devlet uygulamaları içinde makalaler, duyurular, uygulama örnekleri ilgili kategoride yer alır.

Logo Yazılım fiyat listesinde yer alan Banka ekstre aktarımı, Logo excel aktarımı, Cep telefonu /tablet ile satış yapılmasını sağlayan Logo Mobile Sales, CRM işlerini takip edebileceğiniz Logo CRM programı gibi çok çeşitli programlara ait makaleler, örnek uygulamalar portalımızda ilgili kategorilerde bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili olarak teknik destek almak, program fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, Logo programları için danışmanlık hizmeti almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Logo Eğitimleri

e-Bülten Kayıt Ol