Mobile Sales Mobil Satış Programı Dokümanları

Logo Mobile Sales Mobil Satış Pazarlama Programı Kullanıcı Dokümanları

Logo Mobile Sales Cep Telefonu Uygulaması

Logo Mobile Sales, hem işletmenize hem de satış ekibinize sağladığı faydalar ile satış süreçleriniz ve saha operasyonlarınızda her adımı eksiksiz, verimli ve hızlı tamamlamanızı sağlar. Müşteri memnuniyeti odaklı altyapısı ile sadece bir yazılım olmaktan çıkıp, işletmenizin rekabet gücünü artıran en önemli yardımcınız olur. Logo Mobile Sales programı Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda ve cep telefonlarında çalışır. Sahada çalışan personelleriniz için en iyi mobil satış uygulamasıdır.

Logo Mobile Sales ile,

  • Satış fiyatlandırmalarından rota takibine, operasyondaki farklı süreçlerin ve saha ekibinin etkin yönetimini gerçekleştirebilirsiniz;
  • Satış ekibinin merkez ile iletişiminin optimizasyonu sayesinde zaman kazanılması ve arta kalan zamanda daha çok müşteriye erişim imkanı sağlayabilir;
  • Sahadan işletmenin ürünleri ve rakip ürünler hakkında bulunurluk, raftaki / stoktaki miktar ve fiyat bilgilerinin elde edilmesi, bilgilerin penetrasyon raporları olarak alabilirsiniz;
  • Uydu konumu ile saha satış ekibinin anlık izleyebilir;
  • İşlem yapılan müşteri koordinatlarını görüntüleyip duraklama sürelerinin net olarak ölçebilir ve bu sayede satış ekiplerinin daha kontrollü davranması ve artan çalışma verimliliği güvence altına alabilirsiniz;
  • Müşteriye daha hızlı ve eksiksiz geri dönüş sayesinde artan müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

Logo Eğitim Portalı

Logo Eğitim Portalı Nedir?

Logo Eğitim Portalında yayınlanan makaleler ve içerikler Logo programını kullanan kişilerin çok daha etkin bir şeklide Logo programlarını kullanmaları amacıyla oluşturulmuştur. Logo Eğitim Portalında Logo Start programı, Logo Go 3 programı, Logo Tiger 3 programı, Logo Tiger 3 Enterprise programı, Logo Tiger Wings programı, Logo Tiger Wings Enterprise programı, Logo İnsan Kanyankaları programı, Logo Bordro Plus programı ile Logo Mobile sales programı, Logo CRM programı gibi Logo Yazılım tarafından geliştirilen ve satışı yapılan programlara ait içerikler bulunmaktadır.

Logo Eğitim Portalında eğitim videoları, püf noktalar, örnek makalaler, sürüm duyuruları, Logo'dan yapılan duyurular, Gelirler İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yapılan duyurular, SGK ile ilgili duyurular ve teşvikler gibi önemli duruyurular da portalımzdaki duyurular bölümünde yer almaktadır.

e - Fatura, e - Defter, e -İrsaliye ve e - Arşiv gibi e-devlet uygulamaları içinde makalaler, duyurular, uygulama örnekleri ilgili kategoride yer alır.

Logo Yazılım fiyat listesinde yer alan Banka ekstre aktarımı, Logo excel aktarımı, Cep telefonu /tablet ile satış yapılmasını sağlayan Logo Mobile Sales, CRM işlerini takip edebileceğiniz Logo CRM programı gibi çok çeşitli programlara ait makaleler, örnek uygulamalar portalımızda ilgili kategorilerde bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili olarak teknik destek almak, program fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, Logo programları için danışmanlık hizmeti almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Logo Dokümanları

e-Bülten Kayıt Ol