Tiger 3 Dokümanları

Logo Tiger 3 ERP Programı Kullanıcı Dokümanları

Tiger 3 Detaylı Ortalama Vade Raporu

Logo Tiger 3 Detaylı Ortalama Vade Raporu

Cari hesap için ortalama vade bilgilerinin hareket detayları ile listelendiği rapordur. Logo Tiger 3 ERP programında finans program bölümünde Ödeme / Tahsilat Raporları seçeneği altında yer alır.

Rapor filtreleri şunlardır:

Filtre Değeri
Döviz Türü Döviz seçenekleri
Listeleme Cari Hesap Koduna / Unvanına Göre
Cari Hesap Kodu Grup / Aralık
Cari Hesap Ünvanı Grup / Aralık
Cari Hesap Statüsü Kullanılanlar / Kullanılmayanlar
Cari Hesap Özel Kodu 1-5
Grup / Aralık
Cari Hesap Yetki Kodu Grup / Aralık
Kayıt Türü Alıcı / Satıcı / Alıcı+Satıcı
Ticari İşlem Grubu Grup / Aralık
Grup Şirket Kodu Listeden seçim
İşyeri Numarası Tanımlı işyerleri
Bölüm Numarası Tanımlı bölümler
Detay Satırlar Listelenecek / Listelenmeyecek
İşlem Türü Faturalar (Fatura türleri) / Cari Hesap Fişleri (C/H Fiş türleri) / Banka Fişleri (Banka fiş türleri) / Çek Senet Fişleri (Çek/senet fiş türleri) / Kasa İşlemleri (Kasa işlem türleri) / Siparişler (Satınalma Siparişleri / Satış Siparişleri)
İşlem Tarihi Başlangıç / Bitiş
Kapama Bilgisi Tüm Hareketler / Kapanmamış Hareketler
Referans Tarihi ../../.... tarihinde
Raporlama Aynı Sayfaya / Ayrı Sayfaya

Logo Eğitim Portalı

Logo Eğitim Portalı Nedir?

Logo Eğitim Portalında yayınlanan makaleler ve içerikler Logo programını kullanan kişilerin çok daha etkin bir şeklide Logo programlarını kullanmaları amacıyla oluşturulmuştur. Logo Eğitim Portalında Logo Start programı, Logo Go 3 programı, Logo Tiger 3 programı, Logo Tiger 3 Enterprise programı, Logo Tiger Wings programı, Logo Tiger Wings Enterprise programı, Logo İnsan Kanyankaları programı, Logo Bordro Plus programı ile Logo Mobile sales programı, Logo CRM programı gibi Logo Yazılım tarafından geliştirilen ve satışı yapılan programlara ait içerikler bulunmaktadır.

Logo Eğitim Portalında eğitim videoları, püf noktalar, örnek makalaler, sürüm duyuruları, Logo'dan yapılan duyurular, Gelirler İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yapılan duyurular, SGK ile ilgili duyurular ve teşvikler gibi önemli duruyurular da portalımzdaki duyurular bölümünde yer almaktadır.

e - Fatura, e - Defter, e -İrsaliye ve e - Arşiv gibi e-devlet uygulamaları içinde makalaler, duyurular, uygulama örnekleri ilgili kategoride yer alır.

Logo Yazılım fiyat listesinde yer alan Banka ekstre aktarımı, Logo excel aktarımı, Cep telefonu /tablet ile satış yapılmasını sağlayan Logo Mobile Sales, CRM işlerini takip edebileceğiniz Logo CRM programı gibi çok çeşitli programlara ait makaleler, örnek uygulamalar portalımızda ilgili kategorilerde bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili olarak teknik destek almak, program fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, Logo programları için danışmanlık hizmeti almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Logo Dokümanları

e-Bülten Kayıt Ol