Logo ERP Destek Dokümanları

Logo Önmuhasebe Muhasebe ERP ERP MRP ve Üretim Programları Destek Dokümanları

Logo Tiger 3 Devir Nasıl Yapılır?

Bu makalemizde Logo Tiger 3 muhasebe programında yıl sonu devir işlemleri nasıl yapılır? sorusunun cevabını açıklayacağız.

Muhasebe işlemleriniz için Logo muhasebe programını kullanıyorsanız yıl sonu devir işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için aşağıdaki işlemlerin kontrol edilmesi gerekmektedir.


Logo GO 3 Devir Nasıl Yapılır?

Bu makalemizde Logo GO 3 muhasebe programında yıl sonu devir işlemleri nasıl yapılır? sorusunun cevabını açıklayacağız.

Muhasebe işlemleriniz için Logo muhasebe programını kullanıyorsanız yıl sonu devir işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için aşağıdaki işlemlerin kontrol edilmesi gerekmektedir.


Logo Start 3 Devir Nasıl Yapılır?

Bu makalemizde Logo Start 3 muhasebe programında yıl sonu devir işlemleri nasıl yapılır? sorusunun cevabını açıklayacağız.

Muhasebe işlemleriniz için Logo muhasebe programını kullanıyorsanız yıl sonu devir işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için aşağıdaki işlemlerin kontrol edilmesi gerekmektedir.


Logo Tiger 3 / Tiger Plus Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi

Logo Eğitim Portalı olarak Logo Tiger 3 ERP programını öğrenmek isteyen kişi yada kuruluşlara Logo Kursu (eğitimi) vermekteyiz. Kişiye özel yada kuruma özel olarak düzenlediğimiz bu eğitime bilgisayarlı muhasebe kursu adı da verilmektedir. Bizden alacağınız eğitim ile Logo Tiger Plus, Logo Tiger 3 kullanan herhangi bir kurumda çalışmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarlı Muhasebe Logo eğitimleri konusunda uzman ve Logo Sistem Uzmanı sertifikası olan personellerimiz tarafından verilir. Hiç Logo Tiger 3 yada Logo Tiger Plus programını bilmeyenler için sıfırdan bir eğitim yapılabildiği gibi Logo Tiger 3'ün başka bir modülünü kullanmak isteyenler içinde özel eğitimler düzenlenir.


Tevkifatlı Fatura Nedir, Nasıl Hesaplanır?

Muhasebe ve vergi faaliyetleri içinde önemli bir yere sahip olan tevkifatlı fatura konusunu bu yazımızda ayrıntılı biçimde işliyoruz. Öncelikle tevkifat sözcüğünün açıklamasını paylaştığımız yazımızda, tevkifat türlerini ve tevkifatlı faturayı inceliyoruz. Tevkifatlı fatura nasıl hesaplanır, hangi işlemlerde tevkifat uygulanır ve Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından açıklanan resmi bilgiler çerçevesinde KDV Tevkifat Uygulaması hakkında tüm ayrıntıları bu yazımızda sunuyoruz.

Tevkifat nedir?


Logo Muhasebe Bağlantı Kodlarını Excel'e Aktarmak

Logo GO 3, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings ve Logo Tiger 3 Enterprise programlarında ön modülde yapılan işlemlerin muhasebeleştirilmesi için kullanılan muhasebe bağlantı kodları Excel 'e aktarılabilir.

Muhasebe Bağlantı Kodları ekranında yapılan tanımlamalarının listelenmesi ve raporlanabilmesi amacıyla excele aktarılması işlem adımları için bu makalemizi inceleyebilirsiniz.


Defter Raporu Beratı ve Logo ERP Ürünleri Üzerinden e - Defter Rapor Beratının Hazırlanması

Elektronik defter uygulamasına dahil olanlar tarafından ilgili olduğu ayı takip eden üçüncü ayın son gününe kadar Gelir İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Sistemine yüklenmesi gereken “Elektronik Defter Beratları”nın yapısı revize edilmiştir.Söz konusu değişikliğe istinaden Gib’in yayınladığı duyuru için www.e.defter.gov.tr adresindeki duyurular bölümünü ziyaret edebilirsiniz.


Logo Go Plus / Logo Go 3 e-İhracat İşlemleri

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan tebliğe istinaden E-fatura mükelleflerinin ihracat işlemlerinin elektronik olarak gönderiminin yapılabilmesi için 2.42.00 versiyonu itibariyle Go Plus ve Go 3 ürününe e-İhracat İşlemleri Modülü eklenmiştir. GO Plus/GO 3 ürünlerinde ihracat faturalarının e- Fatura olarak gönderilebilmesi için güncel LEM paketine sahip olunması, 2.42.00 sürümüne geçiş yapılması ve e-İhracat İşlemleri Modülünün satın alınması gerekmektedir.


Destek

e-Bülten Kayıt Ol